Představujeme vám naší vlastní značku doplňků stravy a kosmetiky Liftea s tradicí od roku 2005.

Objevujeme pro vás sílu tradičních bylin, otevíráme staré herbáře a hledáme inspiraci a také nejúčinnější řešení. Věříme, že příroda je lékárna nekonečných možností. Při vývoji produktů naší značky spolupracujeme s odborníky a specialisty v oboru, bylinkáři, lékaři i farmaceuty.

Většina produktů je vyráběna v České republice, ale jsou i takové, které pro nás vyrábějí naši dlouholetí zahraniční partneři.
Dbáme s maximální péčí na kvalitu našich produktů.


- Bylinné doplňky stavy pro podporu zdraví - 

Bylinkové doplňky stravy jsou stále oblíbenější volbou mezi lidmi, kteří se zajímají o přírodní způsoby podpory zdraví. 
Naše doplňky jsou vyrobeny z rostlin a bylin, které mají dlouhou historii v tradičním bylinkářství. Přestože se většinou nepovažují za léky, mohou nabídnout různé výhody pro naše zdraví i pohodu.


- Přirozená krása - 

Jedním z klíčových prvků pro udržení mladistvého vzhledu a pevné pokožky je kolagen. Doplňky stravy s kolagenem má mnoho výhod a přínosů pro naši přirozenou krásu a celkové zdraví. Pomáhá stimulovat tvorbu nového kolagenu v těle a tím podporuje pevnost a pružnost kůže.


- Síla tradičního konopí - 

CBD, neboli kanabidiol, je jednou z mnoha látek obsažených v rostlině konopí. Tato látka se vyznačuje řadou pozitivních účinků na lidský organismus, což vysvětluje rostoucí zájem o užívání CBD olejů. Jsou přírodní, nenávykové a nabízejí různé pozitivní účinky, které mohou vylepšit kvalitu života mnoha lidí. Nicméně, jako u všech doplňků stravy, je důležité vybírat kvalitní produkty od důvěryhodných výrobců.


- Kosmetika - 


- Krystalické koupelové soli -