Naše společnost byla založena v roce 1991 a jsme 100% českou firmou. 

Získali jsme postupně různá obchodní zastoupení mnoha značek, které úspěšně více než 30 let prodáváme na českém a slovenském trhu. Specializujeme se na vývoj, marketing a distribuci produktů jako jsou doplňky stravy, kosmetické přípravky nebo zdravotnické prostředky. Máme správnou distribuční praxi a schválený sklad léčiv.


Od počátku se naše společnost zaměřila na dovoz chybějícího sortimentu na českém trhu jako byly přípravky na hubnutí, kosmetické přípravky určené pro wellness, doplňky stravy pro lepší spánek a pro posílení nervové soustavy. Kolem milénia se majitelé rozhodli vytvořit vlastní privátní značku LIFTEA, pod kterou by uváděli na trh různé novinky, které nebyly jednoduše na našem trhu dostupné. Vznikly tak unikátní přípravky, které byly vytvořeny ve spolupráci s českými farmaceutickými výrobci a splňují tak vysoké standardy pro výrobu.

Vývoj novinek je pro menší společnost velmi dynamický a od prvotní myšlenky po vývoj receptury, zadání výroby, přípravy obalů a propagačních materiálů postačí pár měsíců. Dlouhodobě sledujeme různé trendy nejen na farmaceutickém trhu, ale i na trhu s potravinami, zejména BIO potravinami a organickou kosmetikou.

Pro výběr těchto produktů nám slouží různé veletrhy zaměřené na BIO a ekologickou kvalitu jako jsou např. Biofach v německém Norimberku, Expo Varšava, veletrh v Bologni nebo Beauty Istanbul.


Jedním z našich prodejních kanálů je export do Slovenské republiky, kde prozatím prodáváme jen ohraničené portfolio, ale k našim ambicím patří další expanze po dalších evropských státech. Pokud Vás naše firma oslovila, neváhejte nás kontaktovat s obchodní nabídkou.